Daniel Klug
Dan je hráč na smyčcové hudební nístroje. V Dei Gratia hraje na pozdně gotickou fidulu a trumšajt. Nezkazí žádnou legraci a téměř nic pro něj není problém. Ve volných chvílích se zabývá vojenskou historií a četbou dobrodružné literatury.
Míla Kubka

Míla je bubeník a hráč na dechové nástroje. V Dei Gratia hraje na oboustranný buben, tamburínu a dechové nástroje. Je mimořádně manuálně zručný a velmi spolehlivý. Ve volných chvílích se věnuje posilování a cvičení na hudební nástroje.

Míla Vaváček, KAPELNÍK

Míla je multiinstrumentalista hrající na strunné, dechové i bicí nástroje. V Dei Gratia hraje na středověké dudy, šalmaje, niněru, cistru a loutnu. Je vystudovaným pedagogem, památkářem a držitelem několika českých rekordů. Vlastní jednu z největších sbírek historických dud na světě. Kromě středověké hudby se profesně věnuje parním strojům a historické dělostřelbě.

Pavel Heřmánek

Pavel je bubeník a hráč na rytmické nástroje. V Dei Gratia hraje na buben a djembe. Ve volných chvílích se věnuje řemeslu, spánku a dobrému jídlu. Je mimořádně manuálně zručný.

Stageplan:

  • 3x zpěv mic,
  • 4 x nástroj mic,
  • 2x bass drum mic,
  • odposlechy